سیمگه ملکه ی ترکیه ای در بین اعراب!!!

 

سیمگه خواننده ی زیبا و موفق ترکیه ای با انتشار آهنگ های فوق العاده و پی در پی که هر یک از آنها رکوردی را در لیست های موسیقی ترکیه ای شکسته است، همچنان با قدم هایی مستحکم در مسیر موسیقی گام بر میدارد. سیمگه بعد از آهنگ Öpücem که در هفته های گذشته منتشر شد و خود را دوباره زبان زد خاص و عام کرد، بعد از اینکه نظر MTV Europe را به خود جلب کرده بود حالا هم چشم های اعراب را به خود دوخته است. بر اساس نظرسنجی ای که در بین کشورهای عربی صورت گرفته، Simge به عنوان خواننده ی مورد علاقه ی ترکیه ای در دنیای اعراب انتخاب شد. پس از آن هم خواننده ی مطرح لبنانی Maya Diab درخواست همخوانی و همکاری در یک ترانه را به او داد.

سیمگه به عنوان ملکه ی ترکیه ای در بین اعراب انتخاب شد!!!

سیمگه در طی یک بررسی که توسط یک شرکت در عربستان سعودی انجام شده است به عنوان “موفق ترین خواننده سال 2018” و در یک نظر سنجی “بهترین خواننده ی سال 2018” از نظر اعراب انتخاب شد. البته لازم به ذکر است که ویدیو کلیپ Öpücem نیز بهترین کلیپ سال انتخاب شد.

سیمگه ملکه ی ترکیه ای در بین اعراب!

ملکه ی ترک و ملکه ی عرب، همخوانی خواهند کرد!

خواننده ی 34 ساله ی و بسیار زیبای عرب و لبنانی Maya Diab که خود یکی از مطرح ترین خوانندگان عرب است، اعلام کرده است که دوست دارد آهنگ زیبای Yankı را به همراه خود Simge بازخوانی کند. خود مایا دیاب با ترانه های بسیار زیبا و ویدیو کلیپهای جنجالی اش توانسته شهرت بسیار چشمگیری در کشور های عربی و حتی اروپایی داشته باشد. این هنرمند زیبای لبنانی در کشور ترکیه بسیار محبوب است. البته متن های ترجمه شده و آکورد های آهنگ های این هنرمند ارزشمند را نیز می توانید از سایت لیریکستان مشاهده فرمایید.

سیمگه ملکه ی ترکیه ای در بین اعراب!

 

افزوده شده توسط

Mohammadreza

اشتراک گذاری

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *