کنسرت خواننده ی موفق ترکیه ای ilyas Yalçıntaş در تبریز!!!

 

سوپرایز خواننده ی ترکیه ای ایلیاس یالچین تاش برای هواداران تیم پرافتخار تراکتورسازی!

خواننده ی جوان و بسیار موفق ترکیه ای ایلیاس یالچین تاش ilyas Yalçıntaş که در هفته های گذشته با پیامی در شبکه ی مجازی اعلام کرد که سوپرایزی برای طرفداران و هوادارام تیم تراکتورسازی تبریز خواهد داشت، در طی رپرتاژی اعلام کرد که در تلاش برای اجرای کنسرتی در تبریز و برای طرفداران تیم پر طرفدار تراکتورسازی است. همچنین چنین شایعاتی نیز وجود دارد که ایلیاس یالچین تاش ترانه ای برای تیم تراکتورسازی آماده کرده و خواهد خواند، که البته با گذر زمان شاهد خواهیم بود که آیا چنین اتفاقی خواهد افتاد یا نه.

کنسرت خواننده ی موفق ترکیه ای ilyas Yalçıntaş در تبریز!!!

ایلیاس یالچین تاش در این تویت خود اعلام کرده که “تیم پرافتخار ترک زبان تراکتورسازی، به زودی سوپرایزی زیبا برایتان خواهم داشت.”البته لازم به ذکر است که ایلیاس یالچین تاش یکبار هم در جزایر کیش کنسرتی اجرا کرده بود.

کنسرت خواننده ی موفق ترکیه ای ilyas Yalçıntaş در تبریز!!!

کنسرت خواننده ی موفق ترکیه ای ilyas Yalçıntaş در تبریز!!!

اخباری راجع به کنسرت ایلیاس در تبریز!

بنا به تحقیقاتی که تیم اخبار لیریکستان انجام داده اند، بعد از کنسرت ایلیاس در جزایر کیش و پیام ها و درخواستهایی که طرفداران ترک زبان ایرانی از شهر تبریز در مورد کنسرت از او، باعث شده تا ایلیاس تلاش زیادی انجام دهد تا در تبریز کنسرتی برگذار نماید. به امید روزی که هنرمندان بزرگ کشور همسایمان ترکیه با اجرای کنسرت هایی در اقسا نقاط ایران باعث خوشحالی هموطنانمان باشند.

 

زندگی نامه و بیوگرافی ilyas Yalçıntaş:

ایلیاس یالچین تاش خواننده و ترانه سرای و آهنگ ساز ترک است که در مارس 1989 در شهر ارزینجان ترکیه به دنیا آمده است. ایلیاس دوران تحصیل خود را در شهر ارزینجان ترکیه گذراند….

با تشکر از تمام یاران و مخاطبان سایت لیریکستان خواهشمندیم با درخواست ها ی آکورد و ترجمه و نظرات خود در مورد مطالب منتشر شده و اخبار همراهمان باشید.

 

افزوده شده توسط

Mohammadreza

اشتراک گذاری

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *