معرفی 10 آهنگ برتر سال 2018 ترکیه

        بهترین آهنگ های 2018 ترکیه

واقعا به جرات میتوان گفت که سال 2018 یکی از بهترین سال ها برای حرفه و دنیای موسیقی کشور ترکیه بوده است چون آهنگ هایی از خواننده ها و آهنگسازان ترکیه ای در سبک های مختلف اعم از پاپ،vجاز، فولکوریک و… انتشار یافت که موسیقی ترکیه را متحول ساخت. و نوید آن را میدهد که موسیقی ترکیه در حال پیشرفت سریع بوده و درآینده ای نه چندان دور جایگاهی در عرصه های جهانی موسیقی برای خود دست و پا خواهد کرد و میتوان گفت شاید در قیاس با کشورهای هم تراز خود یکه تازی خواهد کرد. از آنجایی شاهد روز افزون کاربران سایت و علاقه شما عزیزان به سایت لیریکستان هستیم بر خود وظیفه دانستیم که 10 تا از بهترین آهنگ های سال 2018 ترکیه را معرفی و مورد بررسی قرار دهیم. البته ترجمه و متن و آکورد تک تک آهنگ های معرفی شده آماده گشته و در سایت قرار گرفته است، که شما عزیزان می توانید در زیر هر آهنگ به لینک بیوگرافی خواننده آهنگ و متن و ترجمه آهنگ کلیک کرده و وارد صفحه مربوطه شوید. امیدواریم بتوانیم رضایت شما عزیزان را جلب کرده و به یاری شما سایتی مفید و رضایت بخش و دلنشین داشته باشیم. همچنین میتوانید با مراجعه به صفحه درخواست آکورد و متن آهنگ ، ترجمه و آکورد آهنگ مورد علاقه خود را ثبت کنید تا در سریعترین زمان ممکن (حداکثر 48 ساعت) تیم ما درخواست شما را آماده کرده و در سایت قرار دهند. و در آخر خوشحال می شویم که با نظرات ارزشمندتان ما را در بهبودی سایت یاری فرمایید.

 

10- آهنگ Tuğba Yurt – Yine Sev Yine

بهترین آهنگ های 2018 ترکیه

ترانه ی زیبای Yine Sev Yine (یینه سو یینه) که به معنی (باز هم دوستم داشته باش)می باشد در اواسط سال 2018 از طرف خواننده محبوب ترکیه ای Tuğba Yurt منتشر شد، این ترانه ی زیبا که اشعارش توسط Melda Gürbey و موسیقی اش توسط Serkan Balkan نوشته شده است. ویدیو کلیپ زیبای این آهنگ توسط کارگردان زبر دست ترکیه ای Gülşen Aybaba ساخته شد. این آهنگ زیبا از طرف دوستداران موسیقی و مخاطبان اش نمره بیست گرفت و نظر خانواده ی لیریکستان را نیز به خود جلب کرد و در لیست بهترین های سال 2018 ترکیه، رتبه ی 10 را به خود اختصاص داد.

لینک های مربوطه:

بیوگرافی و زندگینامه ی Tuğba Yurt

ترجمه متن آهنگ Yine Sev Yine از Tuğba Yurt

آکورد آهنگ Yine Sev Yine از Tuğba Yurt

ویدیو کلیپ آهنگ Yine Sev Yine از Tuğba Yurt

 

9- آهنگ Tarkan – Kedi Gibi

بهترین آهنگ های 2018 ترکیه

 

ترانه ی زیبای Kedi Gibi (کدی گیبی) که به معنی (مثل گربه) میباشد توسط مگااستار تارکان در سال 2018 منتشر شد. Kedi Gibi که یکی از ترانه هایی بود که در آلبوم 10 جای گرفته بود در اطرف علاقمندان تارکان به شدت مورد پسند قرار گرفت. تارکان بعد از 7 سال، دوباره آلبوم به سبک پاپ منتشر نمود و این دقیقا چیزی بود که تمام دوستدارانش انتظار آن را می کشیدند. این آلبوم که از ترانه های بسیار زیبایی تشکیل شده است، هم اکنون یکی از پر فروش ترین آلبوم های سال است.

لینک های مربوطه:

بیوگرافی و زندگی نامه Tarkan

ترجمه و متن آهنگ Kedi Gibi از Tarkan

آکورد آهنگ Kedi Gibi از Tarkan

ویدیو کلیپ آهنگ Kedi Gibi از Tarkan

8- آهنگ Buray – Aşk Bitsin

بهترین آهنگ های 2018 ترکیه

 

ترانه ی زیبای Aşk Bitsin (آشک بیتسین) که به معنی (عشق تموم بشه) میباشد توسط هنرمند جوان و موفق ترکیه بورای Buray در سال 2018 منتشر شده است. اشعار این آهنگ زیبا که در آلبوم ‘Kehanet’ جای گرفته بود توسط Gözde Ançel و موزیک آن توسط Gözde Ançel, Buray ساخته شده است. آلبوم Kehanet از ترانه های بسیار زیبایی تشکیل شده است، که برای چند ترانه از این آلبوم ویدیو هم منتشر شده و هم اکنون یکی از پر طرفدارترین آلبوم های سال 2018 است.

لینک های مربوطه:

بیوگرافی و زندگی نامه Buray

ترجمه و متن آهنگ Aşk Bitsin از Buray 

آکورد آهنگ Aşk Bitsin از Buray

ویدیو کلیپ آهنگ Aşk Bitsin از Buray

 

7- آهنگ Aylin Coşkun – Manzara

بهترین آهنگ های 2018 ترکیه

یکی دیگر از ترانه های محبوب و مورد علاقه ی دوستداران موسیقی در سال 2018، آهنگ بسیار زیبای Manzara است که توسط خواننده ی جوان و زیبای ترکیه ای Aylin Coşkun منتشر شد. این ترانه ی زیبا که در آلبوم Sinsirella جای گرفته بود به همراه هنرمند و خوانده ی موفق ترکیه ای Hande Yener خوانده شد.

لینک های مربوطه:

بیوگرافی و زندگی نامه Aylin Coşkun و بیوگرافی و زندگینامه ی Hande Yener

ترجمه و متن آهنگ Manzara از Aylin Coşkun

آکورد آهنگ Manzara از Aylin Coşkun

ویدیو کلیپ آهنگ Manzara از Aylin Coşkun

 

6- آهنگ Mabel Matiz – Öyle Kolaysa

بهترین آهنگ های 2018 ترکیه

یکی دیگر از ترانه های محبوب و مورد علاقه ی دوستداران موسیقی در سال 2018، آهنگ بسیار زیبای Öyle Kolaysa است که توسط خواننده ی جوان ترکیه ای Mabel Matiz ساخته شده است. مابل ماتیز یکی از خواننده گان جوان و تازه به دوران رسیده ای است که با سبک جدیدش به شدت مورد پسند دوستداران هنر و موسیقی قرار گرفته است. ترانه سرایی و آهنگ سازی این آهنگ توسط Mabel Matiz, Sabi Saltiel بوده است. علاوه بر این آهنگ، دیگر ترانه های آلبوم Maya از مابل ماتیز بسیار زیبا بوده و مورد پسند مخاطبانش قرار گرفتند.

لینک های مربوطه:

بیوگرافی و زندگی نامه Mabel Matiz

ترجمه و متن آهنگ Öyle Kolaysa از Mabel Matiz

آکورد آهنگ Öyle Kolaysa از Mabel Matiz

ویدیو کلیپ آهنگ Öyle Kolaysa از Mabel Matiz

 

5- آهنگ  Emrah Karaduman ft Aleyna Tilki – Dipsiz Kuyum

بهترین آهنگ های 2018 ترکیه

یکی دیگر از ترانه های محبوب و مورد علاقه ی دوستداران موسیقی در سال 2018، آهنگ بسیار زیبا و شاد Dipsiz Kuyu است که توسط خواننده ی جوان ترکیه Aleyna Tilki خوانده شده است. آلینا تیلکی یکی از مشهورترین خوانندگان جوان ترکیه ای است که موفقیت  و شهرت بسیار عظیمی را به دست آورده است. آلینا تیلکی با دی جی و آهنگساز جوانی با نام Emrah Karaduman همکاری زیاده داشته و ماحصل این تلاش ها و همکاری ها ترانه ها بسیار زیبایی همچون Dipsiz Kuyu می باشد. ترانه سرایی این آهنگ توسط Emrah Karaduman, Anonim و برگرفته از شعری از مولانا است و آهنگ سازی این آهنگ توسط خود Emrah Karaduman بوده است. علاوه بر این آهنگ، دیگر ترانه های آلبوم BombarDuman از امراه کارادومان بسیار زیبا بوده و مورد پسند مخاطبانش قرار گرفتند.

لینک های مربوطه:

بیوگرافی و زندگی نامه Aleyna Tilki و بیوگرافی و زندگی نامه ی Emrah Karaduman

ترجمه و متن آهنگ Dipsiz Kuyum از Emrah Karaduman ft Aleyna Tilki

آکورد آهنگ Dipsiz Kuyum از Emrah Karaduman ft Aleyna Tilki

ویدیو کلیپ آهنگ Dipsiz Kuyum از Emrah Karaduman ft Aleyna Tilki

 

 

4- آهنگ Sibel Can – Senden Başka Kimsem Yok

بهترین آهنگ های 2018 ترکیه

یکی دیگر از ترانه های محبوب و مورد علاقه ی دوستداران موسیقی در سال 2018،  آهنگ بسیار زیبای Senden Başka Kimsem Yok که به معنی (غیر از تو کسی رو ندارم) است، که توسط خواننده مشهور و موفق و زیبای ترکیه ای Sibel Can طی آلبوم Yeni Aşkım منتشر شد و با انتشار این آلبوم نظرات بسیار مثبتی در مورد آن دریافت کرد. این ترانه که دومین ترانه موجود در آلبوم است یکی از زیباترنی ترانه های سال 2018 می باشد. ترانه سرایی این آهنگ زیبا توسط Günay Çoban و آهنگ سازی قطعه توسط Bülent Özdemir ساخته شده است.

لینک های مربوطه:

بیوگرافی و زندگی نامه Sibel Can

ترجمه و متن آهنگ Senden Başka Kisem Yok از Sibel Can

آکورد آهنگ Senden Başka Kisem Yok از Sibel Can

ویدیو کلیپ آهنگ Senden Başka Kisem Yok از Sibel Can

 

3- آهنگ Simge – Üzülmedin mi

بهترین آهنگ های 2018 ترکیه

یکی دیگر از ترانه های محبوب و مورد علاقه ی دوستداران موسیقی در سال 2018، آهنگ زیبای Üzülmedin mi که به معنای (ناراحت نشدی؟) است و می توان گفت که توسط  که یکی از موفقترین و مشهور ترین خوانندگان ترک Simge که در این چند سال اخیر در تمام جهان شهرت چشمگیری به دست آورده است، منتشر شد. این ترانه ی زیبا همچون دیگر ترانه های این خواننده ی موفق، به شدت مورد پسند همگان قرار گرفت. ترانه سرایی و آهنگ سازی این آهنگ که توسط Ersay Üner ساخته شده است، با صدای زیبای سیمگه هم سو شده و توانست یکی از بهترین ترانه های سال 2018 است. Simge همچنین در سال 2016 ترانه ی بسیار زیبای Yankı را منتشر نموده بود که در آن سال این ترانه ی بهترین آهنگ سال ترکیه بود.

لینک های مربوطه:

بیوگرافی و زندگی نامه Simge

ترجمه و متن آهنگ Üzülmedin mi از Simge

آکورد آهنگ Üzülmedin mi از Simge

ترجمه و متن آهنگ Yankı از Simge و آکورد آهنگ Yankı از Simge

ویدیو کلیپ آهنگ Üzülmedin mi از Simge

 

2- آهنگ Aleyna Tilki – Yalnız Çiçek

بهترین آهنگ های 2018 ترکیه

یکی دیگر از ترانه های محبوب و مورد علاقه ی دوستداران موسیقی در سال 2018، آهنگ بسیار زیبا و دلنشین Yalnız Çiçek بود که به معنی (گل تنها) است و توسط خواننده ی جوان وبسیار موفق و زیبای ترکیه Aleyna Tilki در سال 2018 منتشر شد. این ترانه ی بسیار زیبا که یکی از آثار خاص خواننده ی معروف ترکیه Yıldız Tilbe می باشد، با خوانندگی زیبا و صدای دلنشین آلینا تیلکی همسو شده و چنین آثار زیبایی را حاصل کرد.

لینک های مربوطه:

بیوگرافی و زندگی نامه Aleyna Tilki 

ترجمه و متن آهنگ Yalnız Çiçek از Aleyna Tilki

آکورد آهنگ Yalnız Çiçek از Aleyna Tilki

ویدیو کلیپ آهنگ Yalnız Çiçek از Aleyna Tilki

 

1- آهنگ Simge – Öpücem

بهترین آهنگ های 2018 ترکیه

و نوبت میرسد به بهترین آهنگ سال 2018، رتبه ی اول این لیست آهنگی نیست جز، آهنگ فوق العاده زیبای Öpücem که به معنی (بوس میکنم) میباشد، این ترانه ی زیبا که توسط خواننده ی زیبا و موفق ترکیه ای Simge در سال 2018 منتشر شد، یکی از بهترین آهنگ های طول تاریخ ترکیه می باشد. ویدیو کلیپ این ترانه که در چند ماه اخیر منتشر شد، نظر همگان را به خود جلب کرد. زیرا سیمگه در سالهای اخیر به تمام جهان ثابت کرد که یکی از خوانندگان مشهور و بسیار دوست داشتنی ترکیه ای است و شهرت عظیم او در کشورهای هم جوار ترکیه خبر از آمدن یک سوپر استار جدید به دنیای موسیقی ترکیه می باشد.

لینک های مربوطه:

بیوگرافی و زندگی نامه Simge

ترجمه و متن آهنگ Öpücem از Simge 

آکورد آهنگ Öpücem از Simge

ویدیو کلیپ آهنگ Öpücem از Simge

اخبار جنجالی خواننده ی مشهور ترکیه ای Simge Sağın

افزوده شده توسط

admin

اشتراک گذاری

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *