ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درخواست متن و آکورد آهنگ

تصویر خواننده

Aleyna Tilki

زندگی نامه Aleyna Tilki

تاریخ تولد : 28/03/2000 (سن 19)
محل تولد : Konya, Turkey
حرفه(ها) : خواننده
سبک ها : پاپ

زندگی نامه آلینا تیلکی – Aleyna Tilki

زندگینامه و بیوگرافی Aleyna Tilki

آلینا تیلکی (Aleyna Tilki) خواننده جوان ترک، متولد 18 مارس 2000 (8 فروردین) در شهر قدیمی  قونیه (Konya) که آرامگاه مولانا نیز در این شهر می باشد، به دنیا آمد.

وی در سال 2014 اولین تجربه ی تلوزیونی اش را  در مسابقه شناخته شده ی Yetenek Sizsiniz Türkiye که توسط آجون الیجالی ساخته شده، کسب کرد که با صدای زیبا و اجرای قوی اش همه ی تماشاگران سالنو هیات داوران را تحت تاثیر قرار داده بود. و بعدها با قطعه ی Cevapsız Çınlama در سال 2016 یعنی زمانی که فقط 16 سال داشت به شهرت رسید.

زندگی نامه آلینا تیلکی

ویدیو کلیپ های آلینا تیلکی:

ویدیو کلیپ این ترانه در فضای مجازی به سرعت پخش شد و در سال 2016 با بیش از 300 میلیون آمار تماشا در سایت Youtube، توانست مقام اولی پربازدیدترین ویدیو ی  سال را به خود اختصاص دهد. و این در حالی است که عنوان پربازدید ترین ویدیو ی آهنگ ترکی را نیز به خود اختصاص داد.

زندگی حرفه ای آلینا تیلکی:

ترانه های او همیشه مورد علاقه مخاطبین به ویژه قشر جوان ترک بوده است.

در حالی که تازه 18 ساله شده و این یعنی شهرت بسیار زودرس و چشمگیر برای او.

آخرین ترانه و ویدیو کلیپ آلینا به اسم Yalnız Çiçek (گل تنها) نیز در سال 2018 پخش، که شعر این ترانه توسط ترانه سرا و آهنگ ساز و خواننده سرشناس ترکیه ای، Yıldız Tilbe سروده شده است. شما عزیزان می توانید متن و ترجمه این ترانه را از سایتمان مشاهده فرمایید. آلینا همچنین در سالهای 2016 و 2017 کاندید دریافت جوایزی چون بهترین ویدیو کلیپ سال و بهترین ترانه ی سال نیز بود که توانست در سال 2016 جوایزی از این دست را به خود اختصاص دهد. آلینا در سال 2018 در ویدیو تبلیغاتی Fuse Tea نیز شرکت نمود و از خصوصیات فردی او می توان به قد او که 175 است اشاره نمود و این که هنوز تصمیم ازدواج ندارد.

لطفا با نظرات و پیشنهادات خود همراه با خانواده لیریکستان باشید.

آثار های ترجمه شده و آکوردها :