ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درخواست متن و آکورد آهنگ

تصویر خواننده

Ayben

زندگی نامه Ayben

تاریخ تولد : 22/09/1982 (سن 37)
محل تولد : Istanbul, Turkey
حرفه(ها) : خواننده، ترانه سرا، تنظیم کننده
سبک ها : Rap

زندگی نامه Ayben – آی بن

زندگی نامه و بیوگرافی Ayben:

آی بن اوزچالکان اولکو Ayben Özçalkan Ülkü خواننده جوان و هنرمند پر استعداد سبک رپ ترکیه ای است. آی بن در سال 1982 در منطقه ی Üsküdar شهر استانبول ترکیه به دنیا آمد. او خواهر رپر بزرگ تاریخ موسیقی ترکیه Ceza می باشد. او در سایه برادر بزرگترش Ceza توانست در سنین پایین با موسیقی رپ آشنا بشود و بعد از مدتی شروع به ساخت موسیقی خود بکند.

 

شروع فعالیت موسیقی آی بن:

ای بن اولین ترانه ی رسمی خود را با نام Yüzyüze  در سال 1998 منتشر نمود که نام گروهی که آی بن در آن زمان با آنها همکاری داشت Nefret می باشد. آلبومی که آی بن در سال 2005 منتشر نمود یکی از موفق ترین آلبوم های سبک رپ می باشد، چرا که توسط یک خواننده ی خانم به انتشار رسید. لازم به ذکر است که این آلبوم شامل نوزده ترانه بود و خوانندگان و هنرمند بزرگ موسیقی رپ ترکیه همچون  Ceza, Fuchs, Fuat Ergin ve Killa Hakan با او همکاری کرده بودند.

آلبوم ها:

Sensin O (2005)

زندگی خصوصی آی بن:

آی بن در سال 2011 با تهیه کننده و تنظیم کننده ای به نام Atıf Ülkü  ازدواج نمود. آی بن زندگی زیبایی را در کنار همسر ساخت و در چند مصاحبه اش اعلام کرد که از ازدواج اش بسیار راضی است.

دوستان عزیز شما می توانید تمام آکورد های ترانه ها و آهنگ های Hit شده و شناخته شده ی ترکیه ای را از سایت مان مشاهده فرمایید. در صورت موجود نبودن آهنگ مورد نظر با ورود به قسمت درخواست ترجمه و آکورد، آکورد ها و ترجمه های مورد نظر خود را از ما بخواهید. با تشکر از حسن نیت و انتخاب شما خواهشمندیم که با نظرات و پیشنهادات خود ما را همراهی کنید…

لطفا با نظرات و پیشنهادات خود همراه با خانواده لیریکستان باشید.

آثار ترجمه شده و آکورد ها:

آکورد ها

متن ها