ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درخواست متن و آکورد آهنگ

تصویر خواننده

Ayla Çelik

زندگی نامه Ayla Çelik

تاریخ تولد : 14/11/1973 (سن 46)
محل تولد : Ardahan, Türkiye
حرفه(ها) : خواننده، ترانه سرا، تنظیم کننده
سبک ها : پاپ

زندگی نامه Ayla Celik – آیلا چلیک

زندگی نامه و بیوگرافی Ayla Çelik:

آیلا چلیک Ayle Çelik خواننده و ترانه سرا و آهنگ ساز ترکیه ای است. آیلا در سال 1973 در شهر آرداهان Ardahan ترکیه به دنیا آمد. دوران دانشگاه خود را در دانشگاه دولتی موسیقی استانبول  istanbul Teknin Üniversitesi تمام کرد و بعذ پایان داشنگاه به صورت حرفه ای شروع به فعالیت موسیقی نمود. او در مسیر پیشرفت و ترقی در عرصه ی موسیقی به همراه Melih kibar تواسنت موسیقی متن ویدیو تبلیغات زیادی را ساخته و تنظیم کنند. البته در آن دوره  آیلا برای گروه های تئاتر نیز موسیقی میساخت.

زندگی نامه Ayla Çelik

شروع فعالیت موسیقی آیلا چلیک:

آیلا چلیک در سال 2007 برای اولین بار به همراه “Belma Şahin” آلبوم موسیقی خود را منتشر نمودند. البته آیلا چلیک یک سال بعد یعنی در سال 2008 آلبوم سینگل “Bir Dönebilsem” منتشر نمود. در سال 2010 هم آلبوم “Lavanta” را منتشر نمود.  همچنین آیلا چلیک تا به امروز ترانه های بیشماری را به خواننده ها مشهور و موفق ترکیه از جمله İbrahim TatlısesSibel CanEbru GündeşGülben ErgenSerdar Ortaç, Demet Akalın, Gökhan Tepe, İrem Derici, Aşkın Nur Yengi, Özcan Deniz, Petek Dinçöz, Ebru Yaşar و Berkay داده است. آیلا چلیک دومین آلبوم رسمی خود را در تاریخ 2016 با نام Ben منتشر نمود. ترانه ی Bağdat که به همراه هنرمند مشهور ترکیه ای Beyazıt Öztürk همخوانی شد، توانست یکی از ماندگار ترین آثار آیلا باشد. ویدیو کلیپ این ترانه نیز به شدت مورد پسند مخاطبان و دوستداران موسیقی واقع شد.

آلبوم ها:

İstanbul Türküleri (2007)
Lavanta (2010)
Ben (2016)

دوستان عزیز شما می توانید تمام آکورد های ترانه ها و آهنگ های Hit شده و شناخته شده ی ترکیه ای را از سایت مان مشاهده فرمایید. در صورت موجود نبودن آهنگ مورد نظر با ورود به قسمت درخواست ترجمه و آکورد، آکورد ها و ترجمه های مورد نظر خود را از ما بخواهید. لطفا با نظرات و پیشنهادات خود همراه با خانواده لیریکستان باشید.

آثار ترجمه شده و آکورد ها: