ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درخواست متن و آکورد آهنگ

تصویر خواننده

Aylin Coşkun

زندگی نامه Aylin Coşkun

تاریخ تولد : 26/04/1976 (سن 43)
محل تولد : German
حرفه(ها) : خواننده
سبک ها : پاپ

زندگی نامه Aylin Coskun – آیلین جوشکون

زندگی نامه و بیوگرافی Aylin Coşkun:

آیلین جوشکون Aylin Coskun خواننده و مدل ترکیه است که در سال 1976 در کشور آلمان به دنیا آمده است. بخشی از دوران تحصیلی خود را در آلمان گذراند ولی دوران دبیرستان خود را در دبیرستان  Cumhuriyet در شهر ازمیر ترکیه بود و بعد از پایان این دوره در سال 1997 در مسابقات زیبایی Miss Globe توانست زیباترین دختر ترکیه Türkiye Güzeli  انتخاب شد. آیلین به خاطر علاقه ی شدیدی که به موسیقی داشت در آموزشگاه موسیقی  Müjdat Gezen Sanat Merkezi شروع به آموختن آواز و سلفژ کرد. البته در آن دوران در آنکارا و استانبول به عنوان مدل و مانکن شروع به کار کرده بود و در یک کانال تلویزیونی برنامه ای اجرا می کرد. وی هم اکنون یکی از زیباترین و موفق ترین خوانندگان خانم ترکیه ای است.

زندگی نامه Aylin Coşkun

شروع فعالیت موسیقی آیلین جوشکون:

آیلین جوشکون اولین آلبوم رسمی خود را در سال 2000 با نام Masalı  منتشر نمود و با انتشار ویدیو کلیپ های زیبا در آن سال توانست شهرت و موفقیت خوبی را به دست آورد.

آلبوم ها:

2004 – Masal – Zeyno Müzik
2006 – Tam Zamanı – İrem Müzik
2008 – Dönmez O – İrem Müzik
2012 – Marka – İrem Müzik
2014 – Pas Pas – Özdemir Müzik
2015 – Çalkala – AC Production
2015 – Star Ben – AC Production
2016 – Saftirik – AC Production
2018 – Sinsirella – AC Production

با عرض سلام، دوستان عزیز شما می توانید تمام آکورد های ترانه ها و آهنگ های Hit و شناخته شده ی ترکیه ای را از سایت لیریکستان مشاهده فرمایید. در صورت موجود نبودن آهنگ مورد نظرتان با ورود به قسمت درخواست ترجمه و آکورد، آکورد ها و ترجمه های مورد نظر خود را از ما بخواهید. با تشکر از حسن نیت و انتخاب شما خواهشمندیم که با نظرات و پیشنهادات خود ما را همراهی کنید.

لطفا با نظرات و پیشنهادات خود همراه با خانواده لیریکستان باشید.

آثار ترجمه شده و آکورد ها: