ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درخواست متن و آکورد آهنگ

تصویر خواننده

Aynur Aydın

زندگی نامه Aynur Aydın

تاریخ تولد : 15/12/1985 (سن 34)
محل تولد : Munich, Germany
حرفه(ها) : خواننده، ترانه سرا
سبک ها : پاپ

زندگی نامه Aynur Aydin – آینور آیدین

زندگی نامه و بیوگرافی Aynur Aydın:

آینور آیدین Aynur Aydın خواننده و ترانه سرای ترکیه ای است که در سال 1985 در شهر مونیخ آلمان غربی به دنیا آمده است. پدر بزرگ آینور در سال 1970 به آلمان مهاجرت کرده بود. او در سنین بسیار پایین به خوانندگی علاقمند شد و در سنین پایین اش اولین تجربه های صحنه را کسب نمود. او دوران تحصیل خود را در مدرسه ی Westend Opera Musical School گذراند. 

زندگی نامه Aynur Aydın

شروع فعالیت موسیقی آینور آیدین:

اولین قدم بزرگ او در عرصه ی موسیقی وارد شدنش به گروه موسیقی Sürpriz بود. این گروه اولین آلبوم رسمی خود را در سال 2000 با همین نام در استانبول ترکیه منتشر نمود. و بعد از انتشار این آلبوم بود که توانستند در صحنه های بزرگ نیز موسیقی خود اجرا نمایند. آینور بعد از از هم پاشیدن گروه Süpriz وارد گروه Tagtraeumer شد. این گروه در سال 2003 سعی در ورود به مسابقات 2003 Eurovision داشت، ترانه ای که برای این دوره از مسابقات آماده کرده بودند Mükemmel Dünya İçin  بود ولی متاسفانه نتوانستند این وارد مسابقات شوند. آینور در سالهای بعدی زندگی اش سعی در انتشار آلبوم سولوی خود داشت. او هم اکنون یکی از برجسته ترنی خوانندگان جوان ترکیه ای است.

آلبوم ها:

12 Çeşit La La – 12 Ways to La La (2011)
Emanet Beden (2016)

تک آهنگ ها:

“Life Goes On” (2013)
“Günah Sevap” (2015)
“Bi Dakika” (2016)
“Bana Aşk Ver” (2017)

دوستان عزیز شما می توانید تمام آکورد های ترانه ها و آهنگ های Hit شده و شناخته شده ی ترکیه ای را از سایت مان مشاهده فرمایید. در صورت موجود نبودن آهنگ مورد نظر با ورود به قسمت درخواست ترجمه و آکورد، آکورد ها و ترجمه های مورد نظر خود را از ما بخواهید.  با تشکر از حسن نیت و انتخاب شما خواهشمندیم که با نظرات و پیشنهادات خود ما را همراهی کنید… لطفا با نظرات و پیشنهادات خود همراه با خانواده لیریکستان باشید.

آثار ترجمه شده و آکورد ها: