ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درخواست متن و آکورد آهنگ

تصویر خواننده

Barış Akarsu

زندگی نامه Barış Akarsu

تاریخ تولد : 29/07/1979 (سن 40)
محل تولد : Bartın, Turkey
حرفه(ها) : بازیگر، خواننده، ترانه سرا
سبک ها : راک

زندگی نامه Barış Akarsu – باریش آکاسو

زندگی نامه Barış Akarsu:

باریش آکارسو خواننده و ترانه سرا و بازیگر سریال Yalancı Yarim در سال 1979 در شهر آماسرا بدنیا آمد.

باریش یکی از محبوب ترین خوانندگان ترکیه ای به سبک راک  است.

باریش را معمولا با نام پرنس راک می نامند زیرا یکی از سرشناسان و بزرگان حرفه‌ای موسیقی راک ترکیه بود. او در مدت کوتاه زندگی خود آثار بسیار زیبایی را برای طرفداران خود به یادگار گذاشت و نامش را با حروف طلایی در عرصه موسیقی راک ترکیه حک نمود. باریش در شهر ساحلی آماسرا بدنیا آمده بود و تحصیلاتش را نیز در انجا گذرانده بود. برای باریش ساحل و دریا و موتورش همیشه مهم بودند و او با سبک زندگی زیبایش همیشه ملت ترکیه را حیران خود کرده بود.

گیسوان بلند و چشمان سرمه ای اش همیشه در ذهن دوستداران موسیقی راک ترکیه است. وی در رشته مورد علاقه خود یعنی کنسرواتوار موسیقی تحصیل کرد، برای اولین بار با شرکت در یکی از مسابقات پاپ استار و کسب مقام نخست از این مسابقه، توانست طرفداران بسیاری را از آن خود کند.باریش اکارسو در طول مدت مسابقه، ترانه‌های زیبایی از جم کاراجا و باریش مانچو اجرا می‌کرد که بینندگان از طرز اجرای موسیقی وی بسیار خشنود می‌شدند. او نه تنها با صدای زیبای خود طرفداران موسیقی را به خود جذب کرده بود بلکه با اخلاق و رفتار پسندیده‌اش نیز مورد تحسین داوران مسابقه و بزرگان موسیقی قرار گرفته بود.باریش آکارسو بعد از کسب مقام نخست در مسابقه پاپ استار، آلبوم بسیار زیبایی را روانه بازار نمود.

 او بعد از انتشار آلبوم بیشتر از 300 کنسرت در سراسر ترکیه اجرا نمود.

وی به عنوان نقش اول در سریال Yalancı yarim حضور داشت.

مرگ باریش:

باریش در سال  ۲۰۰۷ برای اجرای کنسرتی به نفع کودکان به بودروم سفر کرده بود. ولی هنگام بازگشت از این کنسرت دچار سانحه رانندگی شد و در ۴ ژوئیه ۲۰۰۷ در اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان درگذشت.

شما عزیزان می توانید متون ترجمه شده و آکورد ترانه های باریش را از سایت لیریکستان تهیه فرمیایید.