ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درخواست متن و آکورد آهنگ

تصویر خواننده

Cem Adrian

زندگی نامه Cem Adrian

تاریخ تولد : 30/11/1980 (سن 39)
محل تولد : Edirne, Türkiye
حرفه(ها) : خواننده، ترانه سرا، تنظیم کننده
سبک ها : Alternatif rock, Jazz, Blues · akapella, New wave

زندگی نامه Cem Adrian – جم آدریان

زندگی نامه و بیوگرافی Cem Adrian:

جم فیلیز Cem Filiz که بیشتر با نام جم آدریان Cem Adrian شناخته میشود، خواننده و ترانه سرا و آهنگساز و تنظیم کننده ی ترکیه ای است که در سال 1980 در شهر ادیرنه Edirne بدنیا آمده است. جم فزرند پدری تاجر و مادری خانه دار است که اصالت یوگسالویایی دارند. نام خانوادگی واقعی جم، فیلیز می باشد ولی او اسم نام Adrian استفاده می نماید، این نام برگرفته از اسما آنتیک شهر ادیرنه Hadrianoupolis می باشد.

زندگی نامه Cem Adrian

شروع فعالیت موسیقی جم آدریان:

فعالیت های موسیقی جم آدریان با آشنایی با هنرمند بزرگ و پیانیست موفق ترکیه ای Fazıl Say که شهرت جهانی دارد، آغاز شد. البته لازم به ذکر است که جم ادریان سالهاست در مورد بحث سانسور مخالفت خود را ابراز می کند و در زمینه ی آزادی جنسی انسان ها و حفظ حقوق اقلیت های جنسیتی فعالیت های بیشماری داشته است. برای مثال آلبوم Kayıp Çocuk Masalları که در سال 2010 منتشر یافت نیز جز فعالیت های اوست که با انتقاد های بیشماری مواجه شد و البته خود او در مورد این انتقادات و نظرات منفی همیشه محکم و استوار بوده و به فعالیت هایش ادامه داده است.

آلبوم ها:

2005: Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım
2006: Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti
2008: Essentials / Seçkiler
2008: Emir
2010: Kayıp Çocuk Masalları
2012: Siyah Bir Veda Öpücüğü
2013: Şeker Prens ve Tuz Kral
2014: Cam Havli (Umay Umay ile birlikte)
2014: Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum
2015: Yalnızlık Senden Daha Çok Seviyor Beni
2015: İlk ve Son Kez (Single)
2016: Essentials / Seçkiler 2
2017: Tuz Buz

دوستان عزیز شما می توانید تمام آکورد های ترانه ها و آهنگ های Hit شده و شناخته شده ی ترکیه ای را از سایت مان مشاهده فرمایید. در صورت موجود نبودن آهنگ مورد نظر با ورود به قسمت درخواست ترجمه و آکورد، آکورد ها و ترجمه های مورد نظر خود را از ما بخواهید. با تشکر از حسن نیت و انتخاب شما خواهشمندیم که با نظرات و پیشنهادات خود ما را همراهی کنید. لطفا با نظرات و پیشنهادات خود همراه با خانواده لیریکستان باشید.

آثار ترجمه شده و آکورد ها: