ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درخواست متن و آکورد آهنگ

تصویر خواننده

Deniz Seki

زندگی نامه Deniz Seki

تاریخ تولد : 01/07/1970 (سن 49)
محل تولد : Istanbul, Turkey
حرفه(ها) : خواننده، ترانه سرا
سبک ها : پاپ

زندگی نامه Deniz Seki – دنیز سکی

زندگی نامه و بیوگرافی Deniz Seki:

دنیز سکی (به ترکی Deniz Seksi) خواننده و ترانه سرا و تنظیم کنندهی موفق ترکیه ای که در سال 1970 در شهر استانبول ترکیه دیده به جهان گشوده است. دنیز سکی به سبک پاپ ترکیه ای ترانه سرایی می نماید. دنیز سکی دوران مدرسه ی ابتدایی خود را در مدرسه ی Maçka گذرانده است. دنیز سکی یکی از مهم ترین خوانندگان ترکیه است که در سال های گذشته وقایع جنجالی ای را گذرانده است. او چند سال در زندان بوده و در آن مدت نیز ترانه سرایی کرده است.

شروع فعالیت موسیقی دنیز سکی:

دنیز سکی خواننده ی ترکیه در سال 1993 با هنرمندان بزرگی همچون Kenan Doğulu, İzel, Yaşar, Emel Müftüoğlu, Ege, Ferda Anıl Yarkın و Zuhal Olcay آشنا شد و فعالیت های موسیقی خود را آغاز کرد. و اولین آلبوم رسمی خود را در سال 1997 به همراه هنرمند بزرگ ترکیه ای Yıldız Tilbe با نام Hiç Kimse Değilim منتشر نمود. آخرین آلبوم رسمی دنیز نیز در سال 2018 با نام uzun hikaye که به معنای داستان طولانی است منتشر شد. این آلبوم اولین آلبومی بود که بعد از دوران زندان و حبص منتشر شد.

آلبوم ها:

Hiç Kimse Değilim (1997)
Anlattım (1999)
Şeffaf (2001)
Aşkların En Güzeli (2003)
Aşk Denizi (2005)
Sahici (2008)
Sözyaşlarım (2011)
İz (2014)
Uzun hikaye (2018)

با عرض سلام، دوستان عزیز شما می توانید تمام آکورد های ترانه ها و آهنگ های Hit و شناخته شده ی ترکیه ای را از سایت لیریکستان مشاهده فرمایید. در صورت موجود نبودن آهنگ مورد نظرتان با ورود به قسمت درخواست ترجمه و آکورد، آکورد ها و ترجمه های مورد نظر خود را از ما بخواهید. با تشکر از حسن نیت و انتخاب شما خواهشمندیم که با نظرات و پیشنهادات خود ما را همراهی کنید.

لطفا با نظرات و پیشنهادات خود همراه با خانواده لیریکستان باشید.

آثار ترجمه شده و آکورد ها: