ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درخواست متن و آکورد آهنگ

تصویر خواننده

Ebru Yaşar

زندگی نامه Ebru Yaşar

تاریخ تولد : 08/08/1977 (سن 42)
محل تولد : Ankara, Turkey
حرفه(ها) : خواننده
سبک ها : پاپ

زندگی نامه Ebru Yasar – ابرو یاشار

زندگی نامه و بیوگرافی Ebru Yaşar:

ابرو یاشار Ebru Yaşar خواننده سبک پاپ ترکیه است که کرد تبار است. ابرو یاشار متولد سال 1977 شهر آنکارا است. ابرو یاشار دختر خانواده ای بود که اصلاتا از منطقه Ağrı بودند. ابرو یاشار بعد از اتمام دوران دبیرستان برای انجام فعالیت های موسیقی به شهر استانبول رفت. وی فارغ التحصیل رشته ی موسیقی سنتی ترکیه است. ابرو یاشار اولین آلبوم رسمی خود را در سال 1995 با نام Bu Sahilde منتشر نمود. این آلبوم مورد پسند اهل مکوسیقی واقع شد و در سال 1999 با کمک های ابراهیم تاتلیسس با انتشار ترانه Seni Anan Benim İçin Doğurmuş توانست شهرت چشمگیری را به دست آورد.

اینگونه بود که ابرو توانست خود را به عرصه موسیقی اثبات نماید. البته لازم به ذکر است که این آلبوم در همان سال توانست با فروش بیش از یک میلیون، به عنوان پر فروشترین  آلبوم سال معرفی شود. البته در آن سالها نام ابرو یاشار دائما با نام ابراهیم تاتلیسس به زبان ها می آمد و شایعات زیادی در موردشان نوشته میشد. این دو هنرمند بزرگ هم با بیانیه های رسمی اعلام کردند که در بینشان هیچ رابطه ای به جز دوستی و رفاقت صمیمی وجود ندارد.

زندگی نامه Ebru Yaşar

آلبوم ها:

ابرو یاشار بعد از چهار سال یعنی در سال 2003 آلبوم  “Aşkımız Buraya Kadar” منتشر نمود که ترانه هایی چون “Aşkımız Buraya Kadar”, “Yeminim Var”  و “O Değil” بسیار مورد پسند قرار گرفتند و جزو آهنگ های لیت آن سال شدند. ابرو یاشار در تمام این سالها با انتشار آلبوم های موفق و فوق العاده خود توانسته نام خود را با حروف طلایی در عرصه موسیقی ثبت کند.

1995: Bu Sahilde
1997: Sevenler Ölmez
1999: Seni Anan Benim İçin Doğurmuş
2003: Aşkımız Buraya Kadar
2006: Yeşillenirim
2008: Seviyorum Seni
2011: Delidir
2012: Ağlayamıyorum (Tekli)
2013: Sanat-ı Ebru
2014: Cumartesi (Tekli)
2017: Haddinden Fazla

لطفا با نظرات و پیشنهادات خود همراه با خانواده لیریکستان باشید.

آثار ترجمه شده و آکورد ها: