ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درخواست متن و آکورد آهنگ

تصویر خواننده

Ece Seçkin

زندگی نامه Ece Seçkin

تاریخ تولد : 12/09/1991 (سن 28)
محل تولد : Istanbul, Turkey
حرفه(ها) : خواننده
سبک ها : پاپ

زندگی نامه Ece Seckin – اجه سچکین

زندگی نامه و بیوگرافی Ece Seçkin:

اجه سِچکین خواننده جوان ترکیه که در سال 1991 در شهر استانبول به دنیا آمده است. تاریخ شروع به فعالیت موسیقی و هنر  اجه سچکین به سه سالگی برمیگردد. زمانی که توسط مادرش که استاد نوازندگی پیانو بود شروع به آموختن پیانو کرد. در حالی که اجه فقط روی نواختن پیانو و سولفژ فعالیت می کرد توانست در سال 1998 با رتبه ی اول در امتحان ورودی هنرستان، وارد هنرستان دلخواه خود شود. اجه در حالی با تمام عشق و علاقه اش موسیقی کار می کرد به مدت هشت سال در زمینه باله هم فعالیت کرده است.

مربی باله ی اجه Filiz Coşkuner بود که یکی از بهترین مربی های باله ترکیه است. اجه در دوران دبیرستان، به عنوان خواننده در گروهی که خودشان تشکیل داده بودند بود. اجه به همراه گروه موسیقی شان در بسیاری از مکان ها موسیقی زنده اجرا می کردند. همچنین اجه در آن سالها در بسیاری از مسابقات موسیقی شرکت کرده و رتبه های خوبی به دست آورد. یکی از بزرگترین اتفاقاتی که در زندگی اجه سچکین پدید آمد، اشنایی اجه سچکین با Ozan Doğulu بود. این آشنایی زندگی اجه را تغییر داد.

زندگی نامه  Ece Seçkin

آلبوم های Ece Seckin:

در سال 2012 بعد از مدت طولانی که اجه به همراه Ozan Doğulu کار میکرد، توانست آلبوم Bu Ne Yaa را منتشر کند. البته اجه سچکین تا به حال چندین آلبوم منتشر کرده و بیشتر ترانه های خود را با همکاری اوزان دوغولو ساخته و انتشار داده است. اجه در عرصه ی موسقی چندین جایزه نیز دریافت کرده است.

2012: Bu Ne Yaa
2014: Şok Oldum
2015: Aman Aman
2016: Zamanım Yok

ویدیو کلیپ های اجه سچکین

2012: “Bu Ne Yaa”
2012: “Mahşer”
2014: “Şok Oldum”
2014: “Hoşuna mı Gidiyor”
2015: “Aman Aman”
2015: “Follow Me”
2016: “Hoş Geldin Ayrılığa” (feat. Kolpa)
2016: “Adeyyo”
2017: “Olsun”
2017: “O La La” (feat. Sinan Ceceli)
2017: “Sayın Seyirciler”
2018: “Dibine Dibine”

دوستان عزیز شما می توانید تمام آکورد های ترانه ها و آهنگ های Hit شده و شناخته شده ی این هنرمند را از سایت مان مشاهده فرمایید. در صورت موجود نبودن آهنگ مورد نظر با ورود به قسمت درخواست ترجمه و آکورد، آکورد ها و ترجمه های مورد نظر خود را از ما بخواهید.

لطفا با نظرات و پیشنهادات خود همراه با خانواده لیریکستان باشید.

آثار ترجمه شده و آکورد ها: