ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درخواست متن و آکورد آهنگ

تصویر خواننده

Edis

زندگی نامه Edis

تاریخ تولد : 28/11/1990 (سن 29)
محل تولد : London, England, UK
حرفه(ها) : خواننده، ترانه سرا
سبک ها : پاپ

زندگی نامه Edis – ادیس

زندگی نامه و بیوگرافی Edis:

ادیس گورگولو Edis Görgülü ترانه سرا و خواننده جوان و بسیار موفق ترکیه ای است. ادیس متولد سال 1990 شهر لندن انگلستان به دنیا متولد شده و در شهر ازمیر ترکیه بزرگ شده است. خانواده اش در آن سال ها برای تحصیل و کار در شهر لندن اقامت داشتند. در آن دوران مادرش در یک کافه و پدرش در Radio BBC مشغول کار بودند. بعد از تولد ادیس خانواده اش زمانی او دو ساله بود تصمیم گرفتند که به مملکت خود برگشته و ادیس را در وطن خودشان بزرگ کنند. او در سال های دبیرستان  و دانشگاهی خود با شرکت در کلاس های موسیقی در راستای آموختن موسیقی بسیار فعالیت نمود.

بعد از قبول شدن از دانشگاه Galatasaray Üniversitesi به شهر استانبول نقل مکان کرد. او به سرعت در تلاش انتشار آلبوم بود ولی در آن دوره موفق به انجام این کار نشد. البته علاوه بر این شروع به فعالیت بازیگری و هنرپیشگی کرد. و بر این اساس در سال های 2011 و 2012 در دو سریال تلوزیونی Dinle Sevgili 2011-12 و Hayatımın Rolü 2012 به عنوان بازیگر حضور داشت.

زندگی نامه Edis

شروع فعالیت موسیقی ادیس:

ادیس در سال 2014 اولین تک آهنگ خود را با نام Benim Ol منتشر نمود و این ترانه یکی از ترانه های هیت سال محصوب شد و در لیست بهترین های سال تا رتبه ی دوم پیش رفت. ادیس سپس در سال 2016 تک ترانه ی Dudak را منتشر نمود. این آهنگ نیز به شدت مورد علاقه ی دوستداران و مخاطبان موسیقی قرار گرفت. در سال 2017 Çok çok نظر مخاطبانش را به خود جلب کرد. ادیس با انتشار آلبوم رسمی خود در سال 2018 با نام An موفقیت و شهرت خود را به خوبی پیش برد.

آلبوم ها:

Ân (2018)

تک آهنگ ها:

“Benim Ol” (2014)
“Olmamış mı?” (2015)
“Vay” (2016)
“Dudak” (2016)
“Çok Çok” (2017)

لطفا با نظرات و پیشنهادات خود همراه با خانواده لیریکستان باشید.

آثار ترجمه شده و آکورد ها: