ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درخواست متن و آکورد آهنگ

تصویر خواننده

Emir Sevinç

زندگی نامه Emir Sevinç

تاریخ تولد : 07/09/1987 (سن 32)
محل تولد : Istanbul, Turkey
حرفه(ها) : خواننده
سبک ها : پاپ

زندگی نامه Emir Sevinc  – امیر سوینچ

زندگی نامه و بیوگرافی Emir Sevinç:

امیر سوینچ Emir Sevinç که بیشتر با نام EMir شناخته می شود، خواننده ی مشهور و جوان ترکیه ای است که در سالهای اخیر با آلبوم ها و تک آهنگ های زیبایی که منتشر کرده است، نردبان موفقیت را طی کرده است. او در سال 1980 در شهر استانبول ترکیه بدنیا آمده است.

زندگی نامه Emir Sevinç

شروع فعالیت موسیقی امیر سوینچ:

اولین آلبوم رسمی خود را در سال 2009 با نام Ben Sen Olamam منتشر نمود. اولین و اصلی ترین و مطرح ترین آهنگ این آلبوم با نام Ben Sen Olamam بود که با همکاری و همخوانی خواننده و هنرمند موفق و بزرگ ترکیه مگا استار تارکان Tarkan منتشر شده بود، به تنهایی کافی بود تا امیر را مشهور کند. این ترینه ی زیبا در آن سال به شدت مورد توجه علاقمندان موسیقی به ویژه قشر جوان و علاقمند به تارکان شد. امیر از آن سال تا به امروز با هنرمندان بزرگ ترکیه همکاری کرده است و از این هنرمندان بزرگ می توان به Tarkan و Yıldız Tilbe و Gülşen نام برد. یکی از آهنگ های زیبای امیر که در اواخر سال 2018 منتشر شد و ترانه سرایی و آهنگسازی آن را خواننده ی مطرح ترکیه ای Gülşen بر عهده گرفته بود، N’aptın نام دارد.

آلبوم های Emir Sevinç:

Ben Sen Olamam
Ateşten Bi’ Rüzgar
Kendimden

تک آهنگ های Emir Sevinç:

Mevsim Sonbahar”
Sıkıntı Yok
Tutuşmayan Kalmasın

با عرض سلام، دوستان عزیز شما می توانید تمام آکورد های ترانه ها و آهنگ های Hit و شناخته شده ی ترکیه ای را از سایت لیریکستان مشاهده فرمایید. در صورت موجود نبودن آهنگ مورد نظرتان با ورود به قسمت درخواست ترجمه و آکورد، آکورد ها و ترجمه های مورد نظر خود را از ما بخواهید. با تشکر از حسن نیت و انتخاب شما خواهشمندیم که با نظرات و پیشنهادات خود ما را همراهی کنید.

لطفا با نظرات و پیشنهادات خود همراه با خانواده لیریکستان باشید.

آثار ترجمه شده و آکورد ها: