ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درخواست متن و آکورد آهنگ

تصویر خواننده

Emre Aydın

زندگی نامه Emre Aydın

تاریخ تولد : 02/02/1981 (سن 38)
محل تولد : Isparta, Türkiye
حرفه(ها) : خواننده، ترانه سرا، تنظیم کننده، کارگردان
سبک ها : Rock

زندگی نامه Emre Aydin – امره آیدین

زندگی نامه و بیوگرافی Emre Aydın:

امره آیدین Emre Aydın خواننده و ترانه سرای سبک راک ترکیه است که در سال 1981 در اسپارتا به دنیا آمده است. امره آیدین یکی از موفقترین خوانندگان موسیقی راک ترکیه ای است که در سالهای اخیر موفقیت های بزرگی را به دست آورده است.

زندگی نامه Emre Aydın

شروع فعالیت موسیقی امره آیدین:

امره آیدین فعالیت های موسیقی خود را با اجرای موسیقی زنده رد بارها آغاز کرد. امره آیدین که در سالهای 2002 در منطقه ی Bornova Küçükpark موفق بود و به همین خاطر با Onur Ela گروه  6. Cadde را تشکیل دادند. البته امره آیدین به همراه این گروه در مسابقات ترانه سرایی و موسیقی “Sing Your Song” که در داخل ترکیه برگذار شد تواسنتند با پشت سر گذشتن 1574 شرکت کننده، اول شدند. نام ترانه ای که آنها ساخته بودند “Dönersen” نام داشت.

امره آیدین اولین آلبوم خود را در سال 2006 با نام Afili Yalnızlık که تم تنهایی و یاس داشت توانست موفقیت بزرگی را به دست بیاورد. در این آلبوم تمام ترانه ها به جز ترانه ی Hareket Vakti ، توسط خود امره ساخته و سروده شده بود. امره آیدین در سال 2008 توسط MTV بهترین هنرمند اروپا انتخاب شد. البته لازم به ذکر است امره آیدین تا به امروز جوایزی بی شماری را دریافت کرده است.

آلبوم ها:

6. Cadde (2003)
Afili Yalnızlık (2006)
Kâğıt Evler (2010)
Beni Biraz Böyle Hatırla (2012)
Eylül Geldi Sonra (2013)
Ölünmüyor (2016)
Sen Beni Unutamazsın (2016)

دوستان عزیز شما می توانید تمام آکورد های ترانه ها و آهنگ های Hit شده و شناخته شده ی ترکیه ای را از سایت مان مشاهده فرمایید. در صورت موجود نبودن آهنگ مورد نظر با ورود به قسمت درخواست ترجمه و آکورد، آکورد ها و ترجمه های مورد نظر خود را از ما بخواهید. با تشکر از حسن نیت و انتخاب شما خواهشمندیم که با نظرات و پیشنهادات خود ما را همراهی کنید… لطفا با نظرات و پیشنهادات خود همراه با خانواده لیریکستان باشید.

آثار ترجمه شده و آکورد ها: