ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درخواست متن و آکورد آهنگ

تصویر خواننده

Fettah Can

زندگی نامه Fettah Can

تاریخ تولد : 12/10/1975 (سن 44)
محل تولد : Karacabey, Turkey
حرفه(ها) : خواننده، ترانه سرا، تنظیم کننده
سبک ها : پاپ

زندگی نامه Fettah Can – فتتاح جان

زندگی نامه و بیوگرافی Fettah Can:

فتتاح جان خواننده و ترانه سرا و تنظیم کننده موسیقی که در شهر Karacabey در استان Bursa متولد شده است. فتتاح جان در زمینه ترانه سرایی و آهنگسازی و تنظیم موسیقی بشدت قدرتمند و مجرب است. به طوری که بسیاری از ترانه های شناخته شده و Hit و مورد علاقه شنودنگان که توسط خوانندگان بزرگ ترکیه ای خوانده می شنود توسط او ساخته و پرداخته شده است. فتتاح جان در سال 1975 در شهر کاراجابی متولد شد و کودکی خود را در منطقه ای به نام inegöl گذراند.  فتتاح با راهنمایی های پدرش که خود او تعمییر کار و سازنده چاقو بود وارد عرصه موسیقی شد. البته لازم به ذکر است که خود فتتاح می گوید که در آن سالها خیال پروری هایی در مورد شغل آینده اش نداشته و ادعا می کند که حتی در آن سالها از خواندن ترانه بشدت خجالت می شکیده است.

فتتاح به اسرار پدرش روزها در حال کار کردن و بعد از ظهر ها مشغول آموختن خوانندگی شد. البته در آن سالها شروع به اموختن و نواختن عود و گیتار کرده بود. از طرفی هم در آن سن و سال سعی در ساختن ترانه بود و بعد از تمام شدن دوران دبیرستان وارد دانشگاه نشد. به گفته ی خود “من خودم رو در کلاس های موسیقی پرورش دادم و با خوانندگی سعی می کردم زندگی رو بدست بیارم.”

زندگی نامه Fettah Can

شروع فعالیت موسیقی فتتاح جان:

فتتاح برای انجام فعالیت های جدی تر موسیقی عازم شهر استانبول شد. او با اولین ترانه خود با نام Ara Ara که به Emel Müftüoğlu داده بود سرو صدای زیادی به را انداخت. سپس به همراه رفیق موزیسین اش Alper Narman تمام یازده قطعه ی آلبوم سال 2002 Hande Yener * Sen Yoluna… Ben Yoluma… را ترانه سرایی و آماده کرند. بعد از موفیقیت بزرگ این آلبوم، فتتاح با هنرمندان و خوانندگان بزرگ ترکیه همچون Levent Yüksel, Gülben ErgenSibel CanMurat Boz کار کرد.

آلبوم ها:

2010 – Hazine
2012 – Aklımda Kalanlar
2013 – Yalanlar Cumhuriyeti
2016 – Sen En Çok Aşksın

لطفا با نظرات و پیشنهادات خود همراه با خانواده لیریکستان باشید.

آثار ترجمه شده و آکورد ها: