ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درخواست متن و آکورد آهنگ

تصویر خواننده

Hülya Avşar

زندگی نامه Hülya Avşar

تاریخ تولد : 10/08/1963 (سن 56)
محل تولد : Edremit, Turkey
حرفه(ها) : بازیگر، خواننده
سبک ها : پاپ

زندگی نامه Hulya Avsar – هولیا آوشار

زندگی نامه و بیوگرافی Hülya Avşar:

هولیا اوشار Hülya Avşar متولد ۱۰ اکتبر ۱۹۶۳ شهر ادرمیت، بالیکسیر Balıkesir  ترکیه است. هولیا اوشار یک بازیگر زن محبوب ترکیه ای ، خواننده فولکلور و پاپ، بازرگان، مقاله نویس، طراح مد، سردبیر مجله، بازیکن حرفه ای ورزش تنیس ، و دارنده عنوان ملکه زیبایی ترکیه می باشد. او همچنین به عنوان داور و مربی مسابقه آواز خوانی O Ses Türkiye  که توسط Acun Ilıcalı ساخته شده بود از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ بوده است. آوشار همچنین به عنوان داور برنامه استعدادهای درخشان ترکیه Yetenek Sizsiniz TURKIYE که باز هم توسط Acun Ilıcalı ساخته شده در سال ۲۰۰۹ بود. وی به مدت ۸ سال سردبیر و ویرایشگر مجله هولیا بوده است. هولیا آوشار بنیانگذار نام تجاری byH است.

او از دانشگاه Lisesi آنکارا فارغ التحصیل شده است و از سال ۱۹۸۲ به عنوان شناگر حرفه‌ای کار می کرد. او به همراه خانواده‌اش در سال ۱۹۸۲ به استانبول نقل مکان کرد. اولین کار بازیگری خود را در سال ۱۹۸۳، در فیلم حرم آغاز کرد. در سال های بعد، او در بیش از ۷۰ فیلم مطرح بازی کرد و برنده جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن در هیجدهمین جشنواره بین‌المللی مسکو را از آن خود نمود. علاوه بر این، او به عنوان یک خواننده حرفه ای هشت آلبوم و دو تک‌آهنگ را منتشر کرده است.

زندگی نامه و بیوگرافی Hülya Avşar

آلبوم های هولیا آوشار

هولیا آوشار در سال ۲۰۰۰،از سوی تلویزیون کرال موفق به کسب جایزه بهترین خواننده زن توسط ترکیه شد. بعدها در همان سال، او برای روزنامهGünaydın به عنوان یک ستون نویس نمود. آوشار همچنین سردبیر هولیا (یک مجله ماهانه) بود.

Her Şey Gönlünce Olsun (1989)
Hatırlar mısın? (1990)
Hülya Gibi (1991)
Dost Musun Düşman Mı? (1993)
Yarası Saklım (1995)
Hayat Böyle (1998)
Aşıklar Delidir ( 2002)
Haute Couture / Kişiye Özel (2009)
Aşk Büyükse (2013)
72. Kogus (2011)

 

لطفا با نظرات و پیشنهادات خود همراه با خانواده لیریکستان باشید.

آثار ترجمه شده و آکورد ها:

 

آکورد ها

متن ها