ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درخواست متن و آکورد آهنگ

تصویر خواننده

ilyas yalçıntaş

زندگی نامه ilyas yalçıntaş

تاریخ تولد : 07/03/1989 (سن 30)
محل تولد : Erzincan, Türkiye
حرفه(ها) : خواننده، ترانه سرا
سبک ها : پاپ

زندگی نامه ilyas Yalcintas – ایلیاس یاچین تاش

زندگی نامه و بیوگرافی Ilyas Yalçıntaş:

ایلیاس یالچین تاش خواننده و ترانه سرای و آهنگ ساز ترک است که در مارس 1989 در شهر ارزینجان ترکیه به دنیا آمده است. ایلیاس دوران تحصیل خود را در شهر ارزینجان ترکیه گذراند. ایلیاس یالچین تاش در سال 2014 در مسابقه موسیقی تلویزیونی به نام  X Factor Türkiye شرکت نمود. ایلیاس با ترانه incir که شعر آن را دوست صمیمی اش  İskender Külekçi و آهنگ اش را Orçun Karamuk نوشته بود توانست نظر تمام داوران را به خود جلب کند.این ترانه زیبا علاوه بر داوران مسابقه در فضای مجازی نیز انعکاس بزرگی داشت و الیاس با این ترانه توانست چشمان علاقه مندان موسیقی را به خود بدوزد. در سال 2015 ایلیاس این ترانه را همراه با Behzat Gerçeker & Enbe Orkestrası دوباره تنظیم کرده و منتشر نمودند. این ترانه در شبکه های تلویزیونی و رادیویی همچون Kral Tv و  TTNet Müzik و … مورد توجه همگان قرار گرفت.

زندگی نامه Ilyas Yalçıntaş

آلبوم ها:

ایلیاس با اولین تک آهنگ خود که در سال 2015 به نام İncir و با تک آهنگ دیگر خود با نام Olmazsa Olmazımsın و اولین آلبوم رسمی خود Aşk Adam Seçiyor توانست موفقیت چشم گیری به دست آورد . ایلیاس یالچین تاش در سال 2015 و 2016 تتوانست چندین جایزه ی ارزشمند موسیقی را نیز دریافت کند.او همچنان با ترانه ها و ویدیو کلیپ های خود نشان میدهد که یکی از پرنس های ترانه های رمانتیک  پاپ ترکیه است. ایلیاس یالچین تاش علاوه بر موسیقی به شدت علاقمند ورزش است و بیشتر زمان خود را در سالن ها و باشگاه های ورزشی سپری می کند.

İçimdeki Duman (2016)
Şehrin Yolu feat. Feride Hilal Akın (2018)

عزیزان شما می توانید آکورد ها و ترجمه متن آهنگ های مربوط به این هنرمند گرانقدر را از سایتمان مشاهده بفرمایید. لطفا با نظرات و پیشنهادات خود همراه با خانواده لیریکستان باشید.

آثار ترجمه شده و آکورد ها: