ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درخواست متن و آکورد آهنگ

تصویر خواننده

İrem Derici

زندگی نامه İrem Derici

تاریخ تولد : 21/03/1987 (سن 32)
محل تولد : Istanbul, Turkey
حرفه(ها) : خواننده
سبک ها : پاپ

زندگی نامه irem Derici – ایرم دریجی

زندگی نامه و بیوگرافی irem Derici:

ایرم دریجی irem Derici خواننده مشهور ترک که متولد سال 1987 شهر استانبول است. ایرم دریجی فرزند Hulusi Derici و  Jale Ediz است. ایرم از چهار سالگی شروع به آموختن ارگ کرد و پس از پایان دوره ی دبیرستان توانست وارد دانشگاه هنر و موسیقی  Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi شد.  ایرم دریجی بعد از پایان دوره دانشگاهی اش وارد مسابقه ی پر هیجان و پر بیننده ی تلویزیونی O Ses Türkiye شد و توانست تا نیمه نهایی پیش رود. این برنامه ی تلویزیونی قدرتمند توسط Acun Ilıcalı ساخته و در کانال تلویزیونی TV 8 در حال پخش است. ایرم دریجی در همان دوره، به همراه گروه موسیقی  Monopop در جاها و مکان های  زیادی موسیقی زنده اجرا می نمود.

زندگی نامه irem Derici

شروع فعالیت موسیقی ایرم دریجی:

در سال 2012 ایرم دریجی با انتشار آلبوم سینگل Bensiz Yapamazsın به صورت رسمی وارد عرصه ی حرفه ای موسیقی شد. و به دنبال آن در سال 2013 ترانه ی زیبای “Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı” را عرصه ی بازار نمود. در همان سال ماکسی سینگل iki را نیز منتشر نمود. دو ترانه ی این آلبوم که بسیار مورد پسند واقع شد، در مدت کوتاهی با ویدیو کلیپ های زیبایی منتشر شدند.

ایریم دریجی با تک آهنگ ها و ترانه هایی که در این مدت منتشر نموده توانسته موفقیت های چشمگیری به دست آورد. ایرم با تک آهنگ و ویدیو ی زیبای Kalbimin tek Sahibine توانست در دنیای مجازی و مخصوصا سایت Youtube بازدید چشمگیری داشته باشد. البته ایرم دریجی در سال 2017 به همراه خواننده و هنرمند بزرگ ترک Mustafa Ceceli در ترانه Kıymetlim حضور داشت. این ترانه نیز یکی از بهترین ترانه های منتشر شده از این هنرمند به شمار می آید.

آلبوم های ایرم دریجی:

Dantel (2016)
Sabıka Kaydı (2018)

برنامه های تلویزیونی که ایرم در آنها حضور داشته:

O Ses Türkiye (2011)
İşte Benim Stilim (2016)
Jet Sosyete (2018)

لطفا با نظرات و پیشنهادات خود همراه با خانواده لیریکستان باشید.

آثار ترجمه شده و آکورد ها: