ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درخواست متن و آکورد آهنگ

تصویر خواننده

Kalben

زندگی نامه Kalben

تاریخ تولد : 17/01/1986 (سن 33)
محل تولد : Hatay, Türkiye
حرفه(ها) : خواننده، ترانه سرا، بازیگر
سبک ها : پاپ

زندگی نامه Kalben – کالبن

زندگی نامه و بیوگرافی کالبن:

کالبن Kalben Sağdıç خواننده و ترانه سرا و بازیگر ترکیه ای است که در سال 1986 در شهر هاتای Hatay ترکیه به دنیا آمده است. کالبن با ارگی که مادرش درهشت سالگی برای او خریده بود با موسیقی آشنا شد و زمانی که چهاده ساله بود اولین گیتار خود را خرید. در هفده سالگی با دریافت بورسیه وارد دانشگاه Bilkent Üniversitesi شد و در سال 2007 از این دانشگاه فارق التحصیل شد.

 

 فعالیت موسیقی کالبن:

در سال 2014 کالبن با حضور در برنامه موسیقی  Sofar Sounds توانست صدای خود را به مخاطبان موسیقی آلترناتیو و راک برساند و با ترانه هایی که در آن برنامه اجرا نمود شهرت خوبی را به دست آورد. کالبن در این برنامه با یک گیتار در خانه ای در محله ی گالاتا ی استانبول موسیقی اجرا کرده و می خواند. این ویدیو ها جز پربازدید ترین ویدیو های برنامه در فضای مجازی و سایت Youtube بودند. کالبن بعد ا انتشار رمان کودکانه ی Lulu فعالیت موسیقی خود را جدی تر تعقیب نمود و بعد از مدت کوتاهی در سریال Aşk Kaç Beden giyer با نقش نظافت چی بازیگری خود را نیز در معرض دید قرار داد. کالبن اولین آلبوم خود را با نام Kalben در سال 2016 منتشر نمود. که این آلبوم نیز یکی از بهترین آبوم های سال 2016 بود.

آلبوم ها:

Kalben (2016)
Sonsuza Kadar (2017)

دوستان عزیز شما می توانید تمام آکورد های ترانه ها و آهنگ های Hit شده و شناخته شده ی ترکیه ای را از سایت مان مشاهده فرمایید. در صورت موجود نبودن آهنگ مورد نظر با ورود به قسمت درخواست ترجمه و آکورد، آکورد ها و ترجمه های مورد نظر خود را از ما بخواهید.  با تشکر از حسن نیت و انتخاب شما خواهشمندیم که با نظرات و پیشنهادات خود ما را همراهی کنید… لطفا با نظرات و پیشنهادات خود همراه با خانواده لیریکستان باشید.

آثار ترجمه شده و آکورد ها: