ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درخواست متن و آکورد آهنگ

تصویر خواننده

Koray Avcı

زندگی نامه Koray Avcı

تاریخ تولد : 01/06/1984 (سن 35)
محل تولد : Ankara, Turkey
حرفه(ها) : خواننده، ترانه سرا
سبک ها : پاپ

زندگی نامه Koray Avci – کورای آوجی

زندگی نامه و بیوگرافی Koray Avcı:

کورای آوجی Koray Avcı خواننده و ترانه سرا و اهنگساز ترکیه ای است که در سال 1984 در شهر آنکارا ی کشور ترکیه بدنیا آمده است. کورای آوجی که متولد شهر آنکارا است در همین شهر بزرگ شده است و از کودکی به موسیقی و نقاشی علاقمند بود. البته لازم به ذکر است که کورای اوجی در حین یکی از کنسرت هایش اعلام کرده بود که در شهر چینچین به دنیا آمده است. کورای آوجی شدیدا علاقمند تیم فوتبال فنرباغچه Fenerbahçe نیز است. شدیدا به سن اش حساس است و در هیچ جایی سن خود را به زبان نمی آورد.

زندگینامه Koray Avcı

کورای آوجی به مدت کوتاهی یعنی در بین سال های 2007-2010 با نام “Hafız Ahkad” موسیقی رپ اجرا نموده است. همچنین کورای در سال 2010 به برنامه ی تلویزیونی پر طرفدارد ترکیه Yetenek Sizsiniz Türkiye شرکت کرده و با تقلید صدای خواننده معروف ترکیه Volkan Konak به مرحلهی دوم سعود کرده بود. کورای در حین یکی از کنسرت هایش اعلام کرده بود که علوی است و به علی ابن ابی طالب اعتقاد شدیدی داشته و همیشه گردنبند شمشیر او را به گردن می آویزد.

آلبوم ها:

2015 – Aşk İle
2016 – Sonra Dersin Ki
2017 – Senin İçin Değer

زندگی نامه و بیوگرافی Koray Avcı:

دوستان عزیز شما می توانید تمام آکورد های ترانه ها و آهنگ های Hit شده و شناخته شده ی ترکیه ای را از سایت مان مشاهده فرمایید. در صورت موجود نبودن آهنگ مورد نظر با ورود به قسمت درخواست ترجمه و آکورد، آکورد ها و ترجمه های مورد نظر خود را از ما بخواهید. با تشکر از حسن نیت و انتخاب شما خواهشمندیم که با نظرات و پیشنهادات خود ما را همراهی کنید…لطفا با نظرات و پیشنهادات خود همراه با خانواده لیریکستان باشید.

آثار ترجمه شده و آکورد ها: