ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درخواست متن و آکورد آهنگ

تصویر خواننده

Kübra Hera Aslan

زندگی نامه Kübra Hera Aslan

تاریخ تولد : 24/12/1990 (سن 29)
محل تولد : Istanbul, Turkey
حرفه(ها) : خواننده، مجری و ورزشکار
سبک ها : پاپ

زندگی نامه Kubra Hera Aslan – کوبرا هرا آسلان

زندگی نامه و بیوگرافی Kübra Hera Aslan:

خواننده و مجری جوان ترکیه ای است که در سال  1990 در شهر  استانبول ترکیه به دنیا آمده است. او علاوه بر علاقه ای که به موسیقی و مجر گری دارد از سنین پایین استعداد زیادی در ورزشهای فوتبال و والیبال داشت. البته لازم به ذکر است که در دوره ی دبیرستان او به عنوان کاپیتان تیم والیبال مدرسه اش نیز موفقیت هایی را به دست آورده است. حرا علاوه بر استعداد های موسیقیایی و ورزشی اندام بسیار زیبایی دارد، وی در سال مسابقه ی زیبایی سال 2009 ترکیه، عنوان دومین دختر زیبای ترکیه را به خود اختصاص داده است.

زندگی نامه Kübra Hera Aslan

شروع فعالیت موسیقی کوبرا هرا آسلان:

حرا که با انتشار تک آهنگ Öle Öle به همراه Ozan Doğulu توانسته بود موفقیت و شهرت چشمگیری به دست بیاورد، بعد از مدت کوتاهی با تک آهنگ زیبای Vole توانست نظر مخاطبان را به خودش جلب کند.

دوستان عزیز شما می توانید تمام آکورد های ترانه ها و آهنگ های Hit شده و شناخته شده ی ترکیه ای را از سایت مان مشاهده فرمایید. در صورت موجود نبودن آهنگ مورد نظر با ورود به قسمت درخواست ترجمه و آکورد، آکورد ها و ترجمه های مورد نظر خود را از ما بخواهید. با تشکر از حسن نیت و انتخاب شما خواهشمندیم که با نظرات و پیشنهادات خود ما را همراهی کنید…

لطفا با نظرات و پیشنهادات خود همراه با خانواده لیریکستان باشید.

آثار ترجمه شده و آکورد ها: