ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درخواست متن و آکورد آهنگ

تصویر خواننده

Mabel Matiz

زندگی نامه Mabel Matiz

تاریخ تولد : 31/08/1985 (سن 34)
محل تولد : Mersin, Türkiye
حرفه(ها) : خواننده، ترانه سرا، تنظیم کننده
سبک ها : پاپ

زندگی نامه Mabel Matiz – مابل ماتیز

زندگی نامه و بیوگرافی Mabel Matiz:

Fatih Karaca فاتیح کاراجا که بیشتر با نام مابل ماتیز Mabel Matiz شناخته می شود، خواننده و ترانه سرای و آهنگ ساز و دندان پزشک جوان ترکیه ای است که در سال 1985 در شهر Mersin به دنیا آمد. نام مابل Mabel را از رمان Kumral Ada Mavi Tuna و نام matizin که در زبان یونانی به معنی مستی شدید است گرفته است. پدر مابل راننده ی کامیون بوده و مادرش هم خانه دار است. بعد از گذراندن دوره ی تحصیلی متوسطه ی خود، از سال 2003-2008  رشته ی دندانپزشکی دانشگاه  İstanbul Üniversitesi قبول شده، و از آنجایی که علاقه ی شدیدی به موسیقی داشت، فعالیت های موسیقی خود را جدی تر ادامه داد.

زندگی نامه Mabel Matiz

شروع فعالیت موسیقی مابل ماتیز:

مابل ماتیز فعالیت موسیقی خود را در سال های دانشگاه شروع کرد. وی در آن سالها به آموختن گیتار و آواز پرداخت. از سال 2008 به بعد وی فعالیت موسیقی خود را جدی تر ادامه داد و با ضبط های خانگی سعی در کسب شهرت و موفقیت داشت. اولین آلبوم مابل ماتیز با نام خودش یعنی Mabel Matiz در سال 2011 منتشر شد و این آلبوم شامل پنج ترانه بود. این آلبوم موفقیت و شهرتی خوبی را برای مابل به ارمغان آورد و در سالهای بعد هم مابل، توانست این موفقیت را تداوم بخشد.

 

آلبوم ها:

Mabel Matiz (2011)
Yaşım Çocuk (2013)
Gök Nerede (2015)
Maya (2018)

 

با عرض سلام، دوستان عزیز شما می توانید تمام آکورد های ترانه ها و آهنگ های Hit و شناخته شده ی ترکیه ای را از سایت لیریکستان مشاهده فرمایید. در صورت موجود نبودن آهنگ مورد نظرتان با ورود به قسمت درخواست ترجمه و آکورد، آکورد ها و ترجمه های مورد نظر خود را از ما بخواهید. با تشکر از حسن نیت و انتخاب شما خواهشمندیم که با نظرات و پیشنهادات خود ما را همراهی کنید.

لطفا با نظرات و پیشنهادات خود همراه با خانواده لیریکستان باشید.

آثار ترجمه شده و آکورد ها: