ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درخواست متن و آکورد آهنگ

تصویر خواننده

Murat Boz

زندگی نامه Murat Boz

تاریخ تولد : 07/03/1980 (سن 39)
محل تولد : Karadeniz Ereğli, Zonguldak, Türkiye
حرفه(ها) : بازیگر، خواننده، ترانه سرا
سبک ها : پاپ

زندگی نامه Murat Boz – مراد بز

زندگینامه و بیوگرافی مراد بز Murat Boz:

Murat Boz مراد بز خواننده و ترانه سرا و آهنگساز و بازیگر و هنر پیشه موفق ترک است.

مراد در سال 1980 در شهر کارادنیز ارغلی Karadeniz Eroğlu در کرانه دریای سیاه به دنیا آمد. او هم اکنون در شهر استانبول ترکیه زندگی می‌کند. او نامزد آسلی انور Aslı Enver هنرپیشه ی ترکیه ای است. مراد بز تحصیلات ابتدایی و راهنمایی خود را در شهر کارادنیز ارغلی به پایان رساند. وی در خلال سالهای ۱۹۹۵ و ۱۹۹۶ برای ادامه تحصیل در یک هنرستان به استانبول رفت. در همان زمان به عنوان یک خواننده مبتدی در استودیوهای مختلف به کار پرداخت. او در سال ۱۹۹۸ در سن ۱۸ سالگی در یک مسابقه ملی که توسط روزنامه ملیت برگزار شده بود، به عنوان بهترین خواننده مرد تک‌خوان برنده شد. وی در سال ۱۹۹۹ موفق به دریافت بورسیه از دانشگاه بیلگی استانبول شد و در رشته موسیقی جاز به تحصیل پرداخت. وی تا سال ۲۰۰۳ در آن دانشگاه مشغول به تحصیل بود و پس از آن وارد دانشگاه صنعتی استانبول شد.

زندگی نامه Murat Boz

اولین سالهای مراد بز:

مراد بز در سال ۲۰۰۴ با شرکت در کلیپی از Nil Karaibrahimgil (نیل کارا ابراهیم گیل) پا به عرصه هنر گذاشت. یک سال بعد او در آهنگ یالان (دروغ) گروه Hepsi (هپسی) به عنوان خواننده شرکت کرد تا اینکه در سال 2006 نخستین تک‌آهنگ خود بنام عشق را پیدا نمی‌کنم را به بازار عرضه کرد. لازم بذکر است تارکان خواننده معروف ترکیه ای کمک بسزایی در خواننده شدن او داشت. زیرا مراد بز سال ها به عنوان Back Vocal در کنار او بود. مراد بز در سال 2007 با آلبوم رسمی خود به نام Maximum بیشتر مطرح شد و توانست شهرت خوبی برای خود به دست آورد.

مراد بز در O ses Türkiye : 

مراد در برنامه ی تلوزیونی O ses Türkiye که در سال 2011 شروع به پخش شده بود حضور داشت.

مراد توانست با Oğuz Berkay Fidan در اولین سال برنامه قهرمانی مسابقه را کسب کند.

مراد بز  همیشه با فعالیت خود در برنامه توانسته نظر مخاطبان را به خود جلب کند. شما عزیزان می توانید متون ترجمه شده از ترانه های مراد بز را از قسمت پایین این صفحه مشاهده فرمایید.

لطفا با نظرات و پیشنهادات خود همراه با خانواده لیریکستان باشید.

 

آثار های ترجمه شده و آکوردها: