ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درخواست متن و آکورد آهنگ

تصویر خواننده

Nil Karaibrahimgil

زندگی نامه Nil Karaibrahimgil

تاریخ تولد : 17/10/1976 (سن 43)
محل تولد : Ankara, Turkey
حرفه(ها) : خواننده، ترانه سرا، بازیگر
سبک ها : پاپ

زندگی نامه Nil Karaibrahimgil – نیل کارا ابراهیم گیل

زندگی نامه Nil Karaibrahimgil:

نیل کارا ابراهیم گیل ارنر Nil Karaibrahimgil Erner هنرمند، نویسنده، بازیگر و مانکن ترکیه ای متولد سال 1976 آنکارا است. نیل در خانواده ای هنرمند چشم به جهان گشود و اولین کار هنری اش را در دوازده سالگی انجام داد. وی در آن سالها در حال آموختن پیانو بود و اولین ترانه ی خودش با نام “…I see clouds rain is coming” را در دوازده سالگی ساخت و در دوران راهنمایی و دبیرستان شروع به نواختن گیتار به سبک Jazz کرد. نیل علاوه بر فعالیتهای موسیقی اش از همان سالها در شرکت تبلیغاتی Reklamevi A.Ş در کنار  Sertap Erener که یکی از هنرمندان بسیار موفق و برجسته ترک است فعالیت نویسندگی انجام می داد. نیل بعد از فارغ التحصیل شدن از رشته ی علوم سیاسی و روابط بین الملل از دانشگاه Boğaz içi استانبول در سال 2000 به انجام فعالیت در زمینه تبلیغات ادامه داد.

او در یکی از ویدیوهی  پیام  بازرگانی ساخته شده توسط شرکتشان ترانه ی خود به نام Ben Özgürüm را خواند و شهرتی در میان ملت ترکیه بدست آورد که او را با نام Özgür Kız یعنی دختر آزاد شناختند. در ادامه این ویدیو تبلیغاتی با یکی از بزرگترین هنرمندان سبک پاپ ترکیه Tarkan همکاری کرد و این یکی از دیگر عوامل شهرت او شد. ترانه های نیل همیشه مورد علاقه مخاطبانش قرار میگیرد البته نوع پوشش و سبک زندگی اش نیز مورد پسند مخاطبان و دوستارانش  قرار میگیرد.

زندگی شخصی نیل کارا ابراهیم:

نیل در سال 2010 با برادر Sertap Erener به نام Serdar Erener در کنار طولانی ترین رود جهان، رود نیل ازدواج کرد. این زوج در سال 2014 صاحب یا فرزند پسر شدند. نام فرزندشان عزیز عارف می باشد. شما عزیزان می توانید ترجمه آهنگ های این هنرمند را در پایین این صفحه از سایت لیریکستان مشاهده فرمایید.

نیل کارا ابراهیم موسیقی و سینما:

نیل در سال 2008 در فیلم A.R.O.G که توسط Cem Yılmaz ساخته شده است شرکت نمود. نیل تا به حال بیش از پنج آلبوم رسمی استدیو و چندین آلبوم سینگل منتشر کرده است.

Nil Dünyası (2002)
Nil FM (2004)
Tek Taşımı Kendim Aldım (2006)
Nil Kıyısında (2009)
Ben Buraya Çıplak Geldim (2012)

لطفا با نظرات و پیشنهادات خود همراه با خانواده لیریکستان باشید.

آثار ترجمه شده و آکورد ها: