ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درخواست متن و آکورد آهنگ

تصویر خواننده

Şebnem Ferah

زندگی نامه Şebnem Ferah

تاریخ تولد : 12/04/1972 (سن 47)
محل تولد : Yalova, Türkiye
حرفه(ها) : خواننده، ترانه سرا، تنظیم کننده
سبک ها : Rock

زندگی نامه Şebnem Ferah – شبنم فراح

زندگی نامه و بیوگرافی Şebnem Ferah:

شبنم فراح Şebnem Ferah خواننده و موزیسین سبک راک ترکیه است. در سال 1972 در شهر Yalova ترکیه به دنیا آمده است. او به عنوان سومین و آخرین فرزند دختر خانواده ای مهاجر به دنیا آمد. علاقه ی شبنم به فراح به موسیقی از سن 4-5 سالگی آغاز شد. تمام اعضای خانواده او روابط بسیار تو در تو با موسیقی داشتند و یکی از دلایل مهم موفقیت او در زمینه ی موسیقی خانوده اش بوده است. شبنم در دوران ابتدایی و دبستان شروع به آموختن ماندولین و سولفژ کرد. در ارکستر مدرسه به عنوان سولیست حضور داشت و  دوران دبیرستان را در شهر Bursa به پایان رساند.

زندگی نامه Şebnem Ferah

شروع فعالیت موسیقی شبنم فراح:

شبنم اولین آلبوم رسمی خود را در سال 1996 با نام Kadın منتشر نمود و ترکیه با صدایی بسیار زیبا و رسا آشنا شد. می توان گفت که شبنم فراح یکی از برجسته ترین خوانندگان زن ترکیه ای است که در سبک راک می توان او را یکی از قدرتمند ترین خوانندگان ترکیه نام برد. وی در اولین آلبوم رسمی اش از هنرمندان بزرگ ترکیه ای همچون Sezen Aksu و Onur Tunç و İskender Paydaş و Tarkan Gözübüyük و Demir Demirkan یاری گرفت.

 

آلبوم های شبنم فراح:

Kadın (1996)
Artık Kısa Cümleler Kuruyorum (1999)
Perdeler (2001)
Kelimeler Yetse (2003)
Can Kırıkları (2005)
10 Mart 2007 İstanbul Konseri (2007)
Benim Adım Orman (2009)
Od (2013)
Parmak İzi (2018)

تک آهنگ های شبنم فراح:

Değirmenler (2000)
Masum Değiliz (2008)
Özgürce Yaşa (2011)
Şemsiyenin Altında (2015)

با عرض سلام، دوستان عزیز شما می توانید تمام آکورد های ترانه ها و آهنگ های Hit و شناخته شده ی ترکیه ای را از سایت لیریکستان مشاهده فرمایید. در صورت موجود نبودن آهنگ مورد نظرتان با ورود به قسمت درخواست ترجمه و آکورد، آکورد ها و ترجمه های مورد نظر خود را از ما بخواهید. با تشکر از حسن نیت و انتخاب شما خواهشمندیم که با نظرات و پیشنهادات خود ما را همراهی کنید.

لطفا با نظرات و پیشنهادات خود همراه با خانواده لیریکستان باشید.

آثار ترجمه شده و آکورد ها: