ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درخواست متن و آکورد آهنگ

تصویر خواننده

Tuğba Yurt

زندگی نامه Tuğba Yurt

تاریخ تولد : 02/09/1987 (سن 32)
محل تولد : Belgium
حرفه(ها) : خواننده، ترانه سرا
سبک ها : پاپ

زندگی نامه Tugba Yurt – توبا یورت

بیوگرافی و زندگینامه توبا یورت

تووبا یورت Tuğba Yurt خواننده جوان و بسیار موفق ترکیه ای متولد 1987 بلژیک است.

تووبا که به خاطر شغل پدرش در بلژیک متولد شده بود زمانی که هشت ماهه بود به همراه خانواده اش به ترکیه بازگشت. تووبا از یازده سالگی در هنرستان موسیقی در رشته ی موسیقی کلاسیک غرب آموزش دیده و در گروه های سمفونی به فعالیت پرداخت. تووبا اولین البوم موسیقی خود را در سال 2013 با نام Aşk’a Emanet منتشر نمود. این البوم زیبا شامل پنج ترانه می باشد. ویدیو کلیپ اولین ترانه ی این آلبوم با نام Ağır Yararlı توسط کارگردان موفق ترکیه ای Lara Sayılgan ساخته شد. سپس تووبا در سال 2014 ترانه مشهور Sakin Ol که در سال 1994 توسط هنرمند و خواننده بزرگ ترکیه Sezen Aksu ساخته شده بود و با صدای زیبای Sertap Erener منتشر شده بود به عنوان تک آهنگ منتشر نمود.

این ترانه را همراه با خواننده جوان Doğukan Manço تنظیم نمود. ویدیو کلیپ زیبای این ترانه در تلویزیون و دنیای مجازی بازتاب بزرگی داشت و مورد پسند همگان قرار گرقت. این ویدیو کلیپ در سایت Youtube در سال 2014 با آمار تماشای بالا ی 100/000/000 یکی از پربازدید ترین ویدیو های سال بود. تووبا بعد از چندین ماه ترانه ی Aşk Sanmışız که توسط Gökhan Özen ساخته شده بود را منتشر کرد.

 

زندگی نامه Tuğba Yurt

آلبوم های تووبا یورت:

تووبا یورت در سال 2015 نیز ترانه Oh Oh از Sezen Aksu  را نیز بازخوانی نمود.

تووبا در تمام این چند سال با فعالیت دقیق موسیقیایی اش و بازخوانی ترانه های ماندگار موسیقی ترکیه توانسته نظر مخاطبانش را به خود جلب کند. تووبا همچنین با اجرای ترانه زیبای Yalan از Candan Erçetin نیز بشدت مورد پسند مخاطبانش قرار گرفت.

2013 – Aşk’a Emanet
2014 – Sakin Ol
2014 – Aşk Sanmışız
2015 – Oh Oh
2015 – Aklımda Sorular Var
2016 – Güç Bende Artık
2017 – Destur
2017 – İnceden İnceden
2018 – Yine Sev Yine

لطفا با نظرات و پیشنهادات خود همراه با خانواده لیریکستان باشید.

آثار ترجمه شده و آکورد ها: