ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درخواست متن و آکورد آهنگ

تصویر خواننده

Zeynep Mansur

زندگی نامه Zeynep Mansur

تاریخ تولد : 22/04/1976 (سن 43)
محل تولد : Istanbul, Turkey
حرفه(ها) : خواننده، ترانه سرا، نویسنده
سبک ها : پاپ

زندگی نامه Zeynep Mansur – زینپ مانصور

زندگی نامه و بیوگرافی Zeynep Mansur:

زینپ مانصور Zeynep Mansur خواننده و ترانه سرای و نویسنده ی جوان ترکیه ای است که در سال 1976  در شهر استانبول ترکیه به دنیا آمده است. او بیش از 16 سال است که به صورت حرفه ای به فعالیت موسیقی مشغول است.

زندگی نامه Zeynep Mansur

شروع فعالیت موسیقی زینپ مانصور:

زینپ مانصور برای اولین بار سال 1994 در Maxim  صحنه گرفت و اولین آلبوم رسمی خود را با نام “Beyaz Sevdalar” در سال 2000 منتشر نمود. زینپ علاوه بر فعالیت های موسیقی علاقه ی زیادی به نویسندگی داشت و اولین کتاب خود را که کتاب شعر بود در سال 2003 با نام  “Sarı Saçlarımı Kestirdim” منتشر نمود. زینپ بعد از یک سال یعنی در سال 2004 دومین کتاب خود را که یک رمان بود با نام “Platonik Bir Aşk”  منتشر نمود. یکی دیگر از رمان ها او، رمان Platonik Bir Aşk است که در آن سالها منتشر شد. علاوه بر کتاب های او فروش خوبی داشت، ترانه ی “Yüzde Yüz Severim” که در آن سالها منتشر شده بود یکی از مشهورترین و محبوب ترین ترانه های سال بود.

آلبوم های Zeynep Mansur:

Beyaz Sevdalar (2000)
Yüzde Yüz Severim (2004)
Sen Nasıl İstersen (2006)
Yudum Yudum (2013)
Yine Bana Zor Geliyor (2016)

کتاب های Zeynep Mansur:

Sarı Saçlarımı Kestirdim (2003)
Platonik Aşk (2004)
Gidiyorum Bu Aşktan (2005)
Ben Erkek Olsaydım (2009)

دوستان عزیز شما می توانید تمام آکورد های ترانه ها و آهنگ های Hit شده و شناخته شده ی ترکیه ای را از سایت مان مشاهده فرمایید. در صورت موجود نبودن آهنگ مورد نظر با ورود به قسمت درخواست ترجمه و آکورد، آکورد ها و ترجمه های مورد نظر خود را از ما بخواهید. با تشکر از حسن نیت و انتخاب شما خواهشمندیم که با نظرات و پیشنهادات خود ما را همراهی کنید…

لطفا با نظرات و پیشنهادات خود همراه با خانواده لیریکستان باشید.

آثار ترجمه شده و آکورد ها: